(biala) jedno czy dwureczna
gan

Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 92

Post Wysłany: Śro 15:26, 09 Kwi 2008    Temat postu: (biala) jedno czy dwureczna

chcialbym poruszyc temat broni bialej jedno i dwurecznej

uwazam ze bron dwureczna jest fantastyczna w ataku jednak tragiczna w obronie przez to ze najlepszym setem do niej jest albo msciwy albo czarny a jak wiemy oba zmniejszaja charyzme.

dzieki pomocy Ponuraka(jestem wdzieczny za pomoc) zrobilem maly pokaz

jak widac dzieki duzej zwince uniknalem sporej ilosci ciosow jak i mialem sporo zycia dzieki msciwemu (szkoda ze nie wpadly krytyki Very Happy)

tutaj jest pokaz obrony jak widac mam malo zycia gdybym mial jeszcze arkana zabralbym jakies 100-150 pz wiecej ale i tak bym przegral ze wzgledu ze msciwy to moj glowny set

tu jest pokaz walki ze strzelcem moja poprzednia bronia ale to ocencie sami

i prosze wklejajcie swoje linki i dolaczcie sie do dyskusji(jezeli to zle forum to prosze o info w grze pozdrawiam)

Ostatnio zmieniony przez gan dnia Śro 15:28, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
 Powrót do góry »
Lamberto

Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 113

Skąd: Bytów

Post Wysłany: Śro 17:17, 09 Kwi 2008    Temat postu:

Gan ma całkowita racje zam biegalem najpierw z Dsk kosa( od Gosta) potem z dobra lekka kosa(od brata) a teraz z Dobrym antycznym toporem 2h i oto wyniki:

zal mi kolesia ale na potrzeby posta go najechałem

hehe sie pochwale

Jak widac ktytyki sa spore z czego bronie 2h słyna ale dają - do trafien i nie daja do zwinki zazwyczaj

ale za to bronie 1h maja lepsze trafienie i oczywiscie ma sie wiecej ataków na ( 2h maja 1 atak + msciwy= 2 ataki na runde) a tak mamy takie 2 dobre demony noze i ma sie 4 ataki

Rybus napisał:

nie wiele wnosi. Rybus jakbyś mógł doklej link jak rozwalasz kogoś o 2-3 lvl silniejszego by inni sie przekonali o sile dawanej przez jednoręczne ;D to byłoby naprawdę super i jakoś uargumentowałbyś swoja wypowiedz

a oto moje linki

tym razem sparing z Tauronem(jestem wdzięczny za możliwość prezentacji) dzięki najmocniejszej stronie dwurękow(spore krytyki)udało mi sie uchronić dlatego może pomyśle nad szczęściem do obrony

pozdrowienia dla wszystkich przeglądających forum, a w szczególności dla tych co sie udzielają

Ostatnio zmieniony przez gan dnia Pią 18:17, 11 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Ghost_Master

Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 27

Post Wysłany: Czw 18:22, 24 Kwi 2008    Temat postu:

Do obrony na czas wylogowywania (jeżeli niema oblężenia, choć powinno być cały czas jakieś) można ubierać diamentowy set, jak najbardziej się sprawdza. Co do tego czy lepsza 1ręczna czy 2ręczna, sam nie jestem do końca przekonany, jestem w trakcie wybierania sobie ekwipunku i się właśnie zastanawiam. Wiem napewno, że dwie bronie to dwa razy więcej radochy Smile)

gan

Posty: 92

Post Wysłany: Pią 7:27, 25 Kwi 2008    Temat postu:

no glowna zaleta jednorecznych jest to ze maja kilka atakow. Dwurek zabiera jednym uderzeniem sporo zycia jezeli trafi sie krytyk to zastepuje on nawet 2 rundy jednoreczna bronia. Natomiast jezeli sie spudłuje chociaz jeden raz to runda jest praktycznie do niczego dlatego jezeli sie wybiera dwureki to podstawa jest zwinka w jednorekach praktycznie sila bo +1sily to +1 obrazen w jednym uderzeniu

Lamberto

Posty: 113

Skąd: Bytów

Post Wysłany: Pią 7:43, 25 Kwi 2008    Temat postu:

jestem ciekawy jak by mi lepiej poszło teraz nosze dobrt antyczny topór 2h czy jak bym kupił jakies dobre demony. I jest zawsze ten mały delemat. CO by sie stało jakby... to jest najczestrze pytanie. Teraz sie przerzyce na jakies dobre szybkie albo dobre demonki albo moze piastki które mają swoje zalety i wady... dam wam moja obrone przeciwko piąstką i zobaczycie o co mi chodzi

pewnie zauwarzyliscie co sie stało w piąstkach dodatek ze zwinką osztyje jakies 40k pr a i tak jest wymagany dobry elf i elfie gatki wiec nie jestem az taki pewny czy to dobry wybór.

Jezeli mi mozecie doradzic jaka bro moge miec na stan mojego kąta który wynsi około 11500 pr tp prosze o pw lub w poscie z moim ekwipunkiem

Tauron

Posty: 71

Post Wysłany: Pią 8:59, 25 Kwi 2008    Temat postu:

Ten koleś to amator. Biega z mściwcem i 3 atakowymi broniami, toż to kretynizm. W ogole używanie na 42 lvl tak beznadziejnych broni mnie dziwi. Pewnie nastawial sie na walke przeciw dobremu AK, albo jest imbecylem.
Pięści dobrze wykorzystane są zajebiste. tylko trzeba inwestowac sporo w zwinnosc.

Post Wysłany: Pią 12:51, 25 Kwi 2008    Temat postu:

A ja mam Dobrą Maczugę Autokraty i powiem, że w ataku jest wyśmienita jak ma się Mściwy set. Bo czasem wejdą 2 krytyki i jest prawie po walce, a do obrony to lepsze są moim zdaniem jednoręczne bronie i inny set niż mściwy bo inaczej prawie zawsze się dostaje
Lulek

Posty: 3

Post Wysłany: Pią 12:53, 25 Kwi 2008    Temat postu:

Anonymous napisał:

Sorry, że pisze dwa posty po kolei ale małe sprostowanie. Napisałem jako gość bo sie zapomniałem zalogować Very Happy

gan

Posty: 92

Post Wysłany: Pią 17:02, 25 Kwi 2008    Temat postu:

jak chcesz moge ci dobry miecz autokraty sprzedac ;D ma wiekszy dmg ;D a do obrony zazwyczasj szmaragdy albo cos w tym stylu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)